TIAKI Papierowy tunel Coffee Truck

Pobiliśmy rekord, a właściwie to Set pobił, w zniszczeniu zabawki na czas – zajęło mu to niecałe 3 minuty. Ponieważ lubimy, tak jak wszystkie koty, kartonowe pudła i papierowe torby człowiek kupił nam papierowy tunel. Miał świadomość tego, że zabawka zostanie po jakimś czasie zniszczona ale nie przewidział, że stanie się to w rekordowym tempie.

Człowiek kupując nam tunel Coffee Truck myślał, że wykonany jest on z kartonu. Okazało się, że tunel wykonany jest z papieru pakunkowego (!). Z tego typu torbami, które od czasu do czasu pojawiają się w naszym domu, rozprawiamy się bardzo szybko, chociaż są one z bardziej grubego papieru niż Coffee Truck.


Producent zabawki, za którą trzeba zapłacić 23 zł. nie ma pojęcia o naturze kota. Zabawka została „okaleczona” po 3 minutach a całkowicie padła rozerwana na strzępy po jakiś 10 minutach.

Nazwa zabawki „tunel” wprowadza w błąd ponieważ zabawka ma „wjazd” ale nie ma „wyjazdu”. Przy wymiarach 60 x 22 x 27 większemu kotu trudno jest wycofać się tyłem z ślepego tunelu, ponieważ obrócenie się w nim jest niemożliwe. Thot nawet nie próbował wejść. Jedynie skoczył na tunel, który od razu się rozpłaszczył jak płastuga.

Zdecydowanie odradzamy zakup tunelu Coffee Truck.

Niech Kot będzie z Wami
Set & Thot