Testujemy: Turbinio

Testujemy: Turbinio

Na drugie urodziny Set, który lubi bawić się myszkami, dostał zabawkę „Turbinio” znanego producenta kocich zabawek Trixie. Turbinio to wykonana z plastiku kula o średnicy o średnicy 9 cm, w środku której znajduje się mechanizm zabawki i miejsce na dwie baterie. Do kuli przymocowana jest gruba gumka na której końcu jest doczepiona myszka. Po uruchomieniu zabawki (bardzo niewygodny sposób uruchamiania), kula toczy się po podłodze i ciągnie za sobą myszkę. Po trafieniu na przeszkodę kula zmienia kierunek. Idą tej zabawki jest to, żeby kot starł się złapać myszkę, My siedzimy i obserwujemy, jak kula się toczy i ciągnie tę mysz.

Testujemy: Turbinio

Tocząc się po parkiecie, panelach i kafelkach kula robi dość dużo hałasu, po dywanie nie za bardzo się chce toczyć. Zaletą turbinio, jest to, że nie klinuje się pod meblami oraz to, że zamiast myszki można przywiązać do gumki inną zabawkę, piórka czy nawet kawałek gazety. Ponieważ w zabawce została zastosowana gumka kot nie powinien bawić się zabawką bez nadzoru, ponieważ może zaplatać się w gumkę. Zaplątanie szyi gumką może skończyć się tragicznie.

Testujemy: Turbinio

Testujemy: Turbinio

Nam zabawka nie przypadła do gustu ale, co zawsze podkreślamy, każdy kot jest wyjątkowy i ma wyjątkowe upodobania.

Niech kot będzie z Wami

Set & Thot

badanie dieta drapak felinoterapia figurki film fotografia grafika higiena kastracja koci kuzyni kocimiętka kocięta kot i pies kreskówka kąpiel legowisko lekarstwo malarstwo munchkin mysz okno opieka pielęgnacja pokarm polowanie poród rozwój rośliny ryby sylwester szczepienie sztuka słodycze technika test transporter trucizna weterynarz wizerunek woda wędka zabawa zdrowie żywienie