Testujemy: Smartpet kocyk – legowisko

Testujemy: Smartpet kocyk – legowisko

Tym razem mieliśmy miękkie testowanie 🙂 Testowaliśmy puszysty kocyk legowisko Smartpet imitujący owczą skórę.

Testujemy: Smartpet kocyk – legowisko

Kocyk legowisko kształtem przypomina wygarbowaną skórę baranią. Jest dość duży: długość 90 cm, szerokość 60 cm. Długość włosa 6-7 cm. Przód kocyka (sztuczne futerko) wykonany jest w 70% z akrylu i w 30% z poliesteru.

Testujemy: Smartpet kocyk – legowisko

Spód kocyka imituje spód wyprawionej skóry baraniej. Wykonany jest ze w 100% z poliesteru (Alcantara). Kocyk można prać ręcznie lub w pralce w temperaturze 30°C. Należy do prania używać łagodnego detergentu. Po wysuszeniu kocyk należy roztrzepać aby dalej był puszysty.


Testujemy: Smartpet kocyk – legowisko

Thot zaraz po tym, jak kocyk pojawił się w naszym domu i został rozłożony położył się na nim. Lubi na nim leżeć ale nie stał się on ulubionym legowiskiem ale jednym z dostępnych w naszym domu legowisk.

Testujemy: Smartpet kocyk – legowisko

Set w ogóle nie wykazał zainteresowania legowiskiem a posadzony na nim od razu z niego uciekał (stąd niewyraźne zdjęcie). Nasz człowiek kładł kocyk w miejscach, w których Set lubi leżeć ale Set zaczął te miejsca omijać a jak kocyk znajduje się na jego trasie przemarszu przeskakuje go.

Testujemy: Smartpet kocyk – legowisko

Kocyk jest bardzo estetyczny, ładnie się prezentuje, jest miękki i puszysty. Człowiek myślał kupując nam ten kocyk, że od razu go pokochamy ale tak się nie stało. Thot lubi się na nim wylegiwać ale Set omija go (kocyk jest u nas od paru dni może z czasem Set się do niego przekona). Nie możemy więc polecić tego kocyka wszystkim kotom, bo jak wynika z naszego testowania koty mają indywidualne preferencje. Jednak jeśli ktoś zdecyduje się kupić ten kocyk dla kota albo psa a kocyk się pupilowi nie spodoba może go wykorzystać, jako dywanik koło łóżka. Kocyk Smartpet ze sztucznej owczej skóry dostępny jest także w czarnym kolorze. Cena w zależności od miejsca zakupu waha się od 39 zł do 50 zł.

Niech Kot będzie z Tobą

Set & Thot

badanie dieta drapak felinoterapia figurki film fotografia grafika higiena kastracja koci kuzyni kocimiętka kocięta kot i pies kreskówka kąpiel legowisko lekarstwo malarstwo munchkin mysz okno opieka pielęgnacja pokarm polowanie poród rozwój rośliny ryby sylwester szczepienie sztuka słodycze technika test transporter trucizna weterynarz wizerunek woda wędka zabawa zdrowie żywienie