Testujemy: drapak tekturowy Relax

W sklepie wysyłkowym, w którym kupujemy kocie akcesoria przyznawane są punktu bonusowe które można wymienić na różne produkty. Ponieważ uzbierało się nam sporo punktów człowiek postanowił coś dla nas wybrać. Tak się złożyło, że mieliśmy większość oferowanych kocich gadżetów i człowiek bez większego przekonania wybrał dla nas tekturowe legowisko – drapak.


Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Drapak tak bardzo nam się spodobał, zarówno do drapania, jak i do leżenia w nim, że zaczęliśmy bić się o to, kto ma z niego korzystać. Bardzo szybko pojawił się w naszym domu następny identyczny drapak, tym razem człowiek go kupił – kosztuje 30 zł.

Mamy w domu sporo różnych miękkich kocich legowisk, mniej lub bardziej wymyślnych a także naturalnych skór baranich do leżenia ale teraz te tekturowe legowiska należą do naszych ulubionych. Wreszcie udało się naszemu człowiekowi coś kupić, co nam się spodobało i co możemy polecić innym kotom.


Drapak Relax wykonany jest z tektury falistej oklejonej estetycznym grubym woskowanym papierem ze wzorem motylków i kwiatków. Nadaje się zarówno dla małych kotów, jak i kotów dużych rasach takich jak na przykład Thot.

Średnica drapaka wynosi 39 cm, wysokość legowiska 9 cm, wysokość oparcia 14,5 cm. Opiekun kota musi liczyć się tym, że kot drapiąc tekturę falistą może wokół drapak trochę nabałaganić. Trzeba także się liczyć z tym, że kot może obgryzać drapak – u nas oparcie drapaka obgryza Set. Drapak z pewnością po długim okresie użytkowania zostanie zniszczony – nadaje się do recyklingu. Nasze drapaki są w bardzo dobrym stanie a mamy je już prawie pół roku. Drapak sprzedawany jest w zestawie z kocimiętką, którą można wsypać pomiędzy rowki tektury.

Polecamy!

Niech kot będzie z Tobą

Set &  Thot