Przyjaźń kota z owcą

Przyjaźń kota z owcą

Lubimy pisać o przyjaźniach kotów z innymi gatunkami zwierząt. Tym razem opowiemy Wam o przyjaźni kota Dory z owcą Charlie.

Przyjaźń kota z owcą

Dora miała cztery tygodnie, kiedy znalazła ją w listopadzie 2016 roku w rowie przed domem Carla Reilly Moore, współzałożycielka Happy Tails Farm Sanctuary w Kingston (Ontario). Kot od razu zadomowił się na farmie. Owca Charlie miała zaledwie dwa dni dni, gdy jej właściciel wystawił ją do adopcji przez internet ponieważ matka owcy zmarła a rolnik, który był jej właścicielem, nie chciał opiekować się chorowitą owcą.

Owieczkę kupiła Carla wraz ze swoim mężem Harry. Owca przybyła na farmę bardzo chora i bardzo zaniedbana. Była cała pokryta brudem. Małżeństwo przez tydzień walczyło o życie Charlie. Do opieki włączyła się Dora, która nie odstępowała posłania owieczki. Okazało się jednak, że Charlie musi przejść operację. Kiedy Charlie pojechała do szpitala Dora była bardzo smutna i popłakiwała. Jaka wielka była radość Dory kiedy Charlie wróciła do domu. Dora pilnowała ją całymi dobami, grzała własnym ciałem, próbowała ją karmić kocim jedzeniem.

Przyjaźń kota z owcą

Przyjaźń kota z owcą

Charlie szybko wracała do zdrowia. Dora i Charli nie tylko znaleźli dom, wspaniałych opiekunów w osobach Carla i Harry ale także znaleźli coś bardzo cennego – przyjaciela na całe życie. Pomimo tego, że należą do różnych gatunków Dora i Charli doskonale się rozumieją, opiekują się sobą i okazują uczucia.

Przyjaźń kota z owcą

Niech kot będzie z Tobą

Set & Thot

Zdjęcia pochodzą ze strony happytailsfarmsanctuary.ca.

badanie dieta drapak felinoterapia figurki film fotografia grafika higiena kastracja koci kuzyni kocimiętka kocięta kot i pies kreskówka kąpiel legowisko lekarstwo malarstwo munchkin mysz okno opieka pielęgnacja pokarm polowanie poród rozwój rośliny ryby sylwester szczepienie sztuka słodycze technika test transporter trucizna weterynarz wizerunek woda wędka zabawa zdrowie żywienie