Kup kotu papier toaletowy

Kup kotu papier toaletowy

Pisaliśmy dawno temu, jak mały jeszcze wtedy Thot upolował papier toaletowy i urządził sobie w kuchni wrestling. Walka z papierem toaletowym albo papierowymi ręcznikami kuchennymi należy do naszych tradycyjnych zabaw.

Kup kotu papier toaletowy

Papier toaletowy albo rolkę ręczników polujemy sobie sami a potem walczymy z tą rolką, jak z olbrzymim szczurem, obejmujemy rolkę w mocnym uścisku, kopiemy ją, drapiemy pazurami i szarpiemy zębami. Robimy przy tym, okropny bałagan w całym mieszkaniu. Po takiej naszej akcji, człowiek przed sprzątaniem mieszkania sam daje nam rolkę papieru do zabawy wychodząc z założenia, że i tak sprząta mieszkanie więc nie ma to większego znaczenia, że nabałaganimy. Ale zdarza mu się zapomnieć o naszej zabawie więc sami mu o niej przypominamy i to zazwyczaj w najmniej odpowiednim momencie, np. wtedy jak czeka na gości.

Kup kotu papier toaletowy
Kup kotu papier toaletowy

Kup kotu papier toaletowy
Kup kotu papier toaletowy

Koty są inteligentne, ciekawskie i uwielbiają się bawić. Koty wchodzące rzadko mają ochotę na zabawę papierem toaletowym ponieważ biorą udział w prawdziwych polowaniach. Dla kotów nie wychodzących tak zabawa zaspakaja instynkt łowiecki i jest odmianą w ich codziennych zajęciach. Bywa, że koty, a zwłaszcza jeśli jest tylko jeden kot, nudzą się w mieszkaniu. Warto więc od czasu do czasu dać kotu rolkę papieru toaletowego do zabawy. Najlepiej zrobić to przed planowanym sprzątaniem mieszkania. Zabawa z papierem powinna być kontrolowana przez człowieka a szczególnie gdy bawi się kocie dziecko. Połknięcie papieru, zwłaszcza w dużej ilości, może powodować u kota problemy z trawieniem, a nawet niedrożność jelit. Lepiej więc jeśli zabawa jest zaplanowana i kontrolowana przez człowieka niż jak kot wpadnie na pomysł takiej zabawy podczas nieobecności człowieka. Mieszkając z kotem warto na wszelki wypadek mieć zapas papieru toaletowego i papierowych ręczników.

Niech kot będzie z Wami

Set & Thot