g_plus.jpg   youtube.jpg   fb.jpg

INNE ARTYKUŁY W DZIALE
"KOCIE ŻYCIE":

Wielkanoc 2016

Jak ten czas szybko mija. Niedawno była Gwiazdka a już mamy Wielkanoc.

Wszystkim, którzy obchodzą Święta Wielkanocne życzymy Wesołych Świąt z mruczącym na kolanach kotem.

Do życzeń dołącza się nasz piękna przyjaciółka Majka.

Pamiętajcie prosimy, że potrawy z ludzkiego stołu nie są odpowiednie dla kota. Mak, kakao, czekolada i rodzynki dodawane do świątecznego ciasta są bardzo toksyczne dla kotów podobnie jak dodawane do wielu potraw cebula i czosnek. Wiosenne kwiaty stanowiące popularną ozdobę świąteczną, takie jak prymula, narcyz, tulipan, hiacynt są również toksyczne dla kotów. Jeśli odwiedzą Was gośćcie zapewnijcie kotu bezpieczny i cichy azyl. Nie denerwujcie się, jeśli kot upoluje jakąś świąteczną ozdobę. Te wszystkie pisanki, zajączki i kurczaczki to dla kota duża atrakcja i coś musi dla siebie upolować.

Niech Kot będzie z Tobą

Set & Thot

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ W  SERWISIE SPOŁECZNOŚCIOWYM:


Cele naszego serwisu to: promowanie kota jako przyjaciela człowieka i zachęcanie do adopcji kotów, promowanie ich humanitarnego traktowania, otaczania ich opieką i niesienia pomocy kotom wolno żyjącym. Inne cele to: służenie poradami w zakresie pielęgnacji, żywienia, opieki weterynaryjnej. Opisujemy kocie zwyczaje, testujemyzabawki, żywność i akcesoria dla kotów.

 Jeżeli jesteś kotem, pomóż nam promować koty - napisz nam coś o sobie i o tym, jakie masz zwyczaje. Wyślij list na adres poczty elektronicznej kocie zdjęcie, dodamy Cię do galerii naszych przyjaciół. Jest nas tam już całkiem sporo - zobacz sam: www.kici-kici.pl/przyjaciele.