kot, kocie zwyczaje

rude koty


start > rude koty > Noworocznie

Noworocznie

Zostaliśmy zaproszeni na sylwestrową imprezę przez nasze przyjaciółki Majkę i Inkę ale musieliśmy zostać w domu, bo nasz człowiek bardzo boi się wystrzałów sztucznych ogni i musieliśmy się nim zająć.

Do północy nieźle się bawiliśmy. Wystroiliśmy się w świecące cekinowym blaskiem obróżki.

Przed północą zasłoniliśmy okna kocami i puściliśmy bardzo głośno muzykę ale i tak było słychać wystrzały. Nie było łatwo ale na szczęście mamy tę upiorną noc za sobą. Mamy duży żal do naszych władz – w większości europejskich krajów a także np. USA zabroniony jest handel sztucznymi ogniami i petardami. Ludzie też nie znają umiaru. Koło naszego domu słuchać było nie tylko wystrzały o północy – ludzie odpalali je od 17 do 5 rano :( Mamy nadzieję, że ten problem także w naszym kraju zostanie rozwiązany.

Jak skoczyły się wystrzały złożyliśmy sobie noworoczne życzenia. Składanie życzeń trochę się nam wymknęło z kontroli.

Thot postanowił zająć się przepowiednią na Nowy Rok. Ponieważ robił to pierwszy raz powiedział nam tylko, że ludzie którzy mieszkają z kotem będą zdrowsi i bardziej optymistyczni w Nowym Roku niż reszta ludzkiej populacji. My życzymy Wszystkim kotom obecności w ich życiu kochającego człowieka. Kotom, które nie mają własnego domu znalezienia go. Ludziom życzymy, aby czuli się kochani i sami mieli kogo kochać, aby ich marzenia się spełniały a chwile spędzane w domu umilało mruczenie kota. Wielu ludzi na początku roku robi sobie plany na najbliższy rok - jeśli nie mieszkasz z kotem, czy innym zwierzakiem, może postanowisz sobie, że w tym roku adoptujesz kota…

Niech kot będzie z Tobą

Set & Thot