g_plus.jpg   youtube.jpg   fb.jpg

INNE ARTYKUŁY W DZIALE
"KOCIE ŻYCIE":

Drugie urodziny Seta

10 maja 2015 roku Set skończył dwa lata. Rano zostaliśmy wystrojeni w muszki. Na śniadanie Set dostał urodzinowy tort ze swojej ulubionej karmy udekorowany serkiem topionym (bez dodatków) i kocimi smakołykami. Polewa tortu została zrobiona z pasty odkłaczającej a świeczki z kocich kiełbasek.

W prezencie Set, który lubi spać w pudełkach, dostał koci pokojowy namiot, tańczącą piłkę ciągnącą myszkę, kilka maleńkich myszek, które Set uwielbia, a które ciągle gdzieś giną i swoje ulubione kocie łakocie. Najbardziej spodobała mu się torba na prezenty?

Bawiliśmy się prawie cały dzień z człowiekiem z przerwami na jedzenie i naszą drzemkę. Człowiek wymyślał dla nas różne zabawy, co uwielbiamy. Nawet nie buntowaliśmy się, że mamy założone muszki.
Życzenia urodzinowe złożyli Setowi przyjaciele ze społeczności LOL KOTY. Przyszło też do Seta kilka kartek urodzinowych.

Poniżej kilka fotek z drugiego roku życia Seta.

Niech Kot będzie z Wami

Thot

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ W  SERWISIE SPOŁECZNOŚCIOWYM:


Cele naszego serwisu to: promowanie kota jako przyjaciela człowieka i zachęcanie do adopcji kotów, promowanie ich humanitarnego traktowania, otaczania ich opieką i niesienia pomocy kotom wolno żyjącym. Inne cele to: służenie poradami w zakresie pielęgnacji, żywienia, opieki weterynaryjnej. Opisujemy kocie zwyczaje, testujemyzabawki, żywność i akcesoria dla kotów.

 Jeżeli jesteś kotem, pomóż nam promować koty - napisz nam coś o sobie i o tym, jakie masz zwyczaje. Wyślij list na adres poczty elektronicznej kocie zdjęcie, dodamy Cię do galerii naszych przyjaciół. Jest nas tam już całkiem sporo - zobacz sam: www.kici-kici.pl/przyjaciele.