kot, kocie zwyczaje

rude koty


start > rude koty > Szóste urodziny Seta

Szóste urodziny Seta

10 maja 2019 roku, Set jak na kota przystało obchodził hucznie swoje 6 urodziny. Był tort urodzinowy, uroczyste muszki, prezenty, życzenia i długa zabawa z naszym człowiekiem, który wymyślał dla nas różne zabawy, co obaj bardzo lubimy.

kot, kocie zwyczaje

Uroczystości urodzinowe rozpoczęły się od zjedzenia tortu przez jubilata. Bazą tortu był mus Almo Nature , który został oblany słodową (bez cukru) pastą Miamor i ozdobiony przysmakami Cosma (suszone mięso bez konserwantów). Na torcie znalazła się tylko jedna symboliczna świeczka (kocia kiełbaska Winston) ponieważ 6 się nie zmieściło.

kot, kocie zwyczaje

Thot również został, jako gość urodzinowy, poczęstowany tortem ale bez świeczki. Zastanawialiśmy się dlaczego nasz człowiek nie jadł tego pysznego tortu… może jest na jakiejś diecie...

kot, kocie zwyczaje

Prezent Seta odpakowywaliśmy razem. Bardzo byliśmy ciekawi co ukrywa papierowa torba.

kot, kocie zwyczaje
W prezencie urodzinowym Set dostał kocie przysmaki Cosma, pluszowe emotikony wypełnione korzeniem waleriany (Set uwielbia jego zapach) i piętrowy tor z uciekającymi piłkami.
kot, kocie zwyczaje
kot, kocie zwyczaje
Niech kot będzie z Tobą

Set & Thot

PS
Pamiętaj, że Twój przyjaciel kot jest członkiem rodziny i tak jak inni jej członkowie ma prawo do imprezy urodzinowej. Warto praktykować taki zwyczaj, zwłaszcza w rodzinne, w której są małe dzieci – uczy je to humanitarnego traktowania zwierząt oraz tego, że kot (pies, czy inny domowy milusiński) jest przyjacielem człowieka.