g_plus.jpg   youtube.jpg   fb.jpg

INNE ARTYKUŁY W DZIALE
"KOCIE ŻYCIE":

Piąte urodziny Thota

23 marca 2018 roku Thot obchodził piąte urodziny. Jak na urodziny przystało był tort urodzinowy, uroczyste muszki, prezenty i życzenia.

kot, kocie zwyczaje

Tort urodzinowy z ulubionej karmy  puszkowej Thota  oblanej kocim kremem (oczywiście bez cukru) i udekorowany suszonym metodą mrożenia mięsem bardzo Thotowi smakował. Tym razem na torcie znalazła się tylko jedna symboliczna świeczka (kocia kiełbaska) ponieważ 5 się nie zmieściło.

kot, kocie zwyczaje

Najważniejszym punktem imprezy urodzinowej było dostanie się do zwartości torebki z prezentami. Set przyglądał się, jak sobie Thot z tym poradzi.

kot, kocie zwyczaje

W prezencie Thot dostał ulubione kocie przysmaki i piłkę z lampką LED napędzaną bateriami.

kot, kocie zwyczaje

Thot dostał życzenia od członków Społeczności LOL Cats (na którą serdecznie zapraszamy).  Życzenia przyszły także do Thot pocztą e-mail między innymi od naszych przyjaciółek Majki i Inki.

kot, kocie zwyczaje

Nasza ludzka przyjaciółka Lucy przysłała Thotowi filmowe życzenia.

Najważniejszym gościem na imprezie urodzinowej Thota był Set, który także został poczęstowany tortem urodzinowym ale bez świeczki. Set będzie obchodził swoje urodziny za niecałe dwa miesiące i już zastanawia się co dostanie w prezencie.

kocie zwyczaje - żywienie

Niech kot będzie z Tobą

Det & Thot

PS
Pamiętaj, że Twój przyjaciel kot jest członkiem rodziny i tak jak inni jej członkowie ma prawo do imprezy urodzinowej.

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ W  SERWISIE SPOŁECZNOŚCIOWYM:


Cele naszego serwisu to: promowanie kota jako przyjaciela człowieka i zachęcanie do adopcji kotów, promowanie ich humanitarnego traktowania, otaczania ich opieką i niesienia pomocy kotom wolno żyjącym. Inne cele to: służenie poradami w zakresie pielęgnacji, żywienia, opieki weterynaryjnej. Opisujemy kocie zwyczaje, testujemyzabawki, żywność i akcesoria dla kotów.

 Jeżeli jesteś kotem, pomóż nam promować koty - napisz nam coś o sobie i o tym, jakie masz zwyczaje. Wyślij list na adres poczty elektronicznej kocie zdjęcie, dodamy Cię do galerii naszych przyjaciół. Jest nas tam już całkiem sporo - zobacz sam: www.kici-kici.pl/przyjaciele.