g_plus.jpg   youtube.jpg   fb.jpg

Testujemy: Ekologiczne zabawki dla kota

W sieci sklepów  „Biedronka” można kupić zestaw estetycznie wykonanych zabawek dla kota. Jesteśmy mile zaskoczeni ponieważ zabawki są wykonane z ekologicznych materiałów, poszczególne elementy są mocno przyszyte. Cały zestaw kosztuje  niecałe 10 zł.  Jeśli kot to lubi zabawki nadają się do spryskiwania kocimiętką lub nawilżania walerianą.

kocie zwyczaje - żywienie
kocie zwyczaje - żywienie

W zestawie jest rybka, krab oraz myszka. Myszka jest na długiej gumce można więc ją rzucać i przyciągać lub umieścić na patyku i bawić się z kotem jak wędką.  Rybką i krabem kot może bawić się sam. Myszkę po zabawie należy chować ponieważ kot może zaplatać się w gumce, co może źle się skończyć. Jeśli ktoś potrafi szyć zabawki takie można wykonać samodzielnie.

kot, kocie zwyczaje
kocie zwyczaje - żywienie
kocie zwyczaje - żywienie
Niech Kot będzie z Tobą
Set & Thot

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ W  SERWISIE SPOŁECZNOŚCIOWYM:


Cele naszego serwisu to: promowanie kota jako przyjaciela człowieka i zachęcanie do adopcji kotów, promowanie ich humanitarnego traktowania, otaczania ich opieką i niesienia pomocy kotom wolno żyjącym. Inne cele to: służenie poradami w zakresie pielęgnacji, żywienia, opieki weterynaryjnej. Opisujemy kocie zwyczaje, testujemyzabawki, żywność i akcesoria dla kotów.

 Jeżeli jesteś kotem, pomóż nam promować koty - napisz nam coś o sobie i o tym, jakie masz zwyczaje. Wyślij list na adres poczty elektronicznej kocie zdjęcie, dodamy Cię do galerii naszych przyjaciół. Jest nas tam już całkiem sporo - zobacz sam: www.kici-kici.pl/przyjaciele.