g_plus.jpg   youtube.jpg   fb.jpg

Kocie Centrum Masażu i masująca rękawica

Rok temu Thot dostał na urodziny zabawkę, która ma zapewnić automasaż, reklamowany jako Kocie Centrum Masażu firmy Catit Design Senses. W skład Kociego Centrum Masażu wchodzi szczotka do masażu, stymulator dziąseł i mata do akupresury łap. Kocie Centrum Masażu można łączyć z torem lub szyną tej samej firmy.

Prezent okazał się nietrafiony. Thot pozwolił sobie zrobić zdjęcie z masażerem i na tym skończyło się nasze zainteresowanie nim. Człowiek schował go i niedawno dał nam go z powrotem myśląc, że się nim może teraz zainteresujemy. Nic z tego. Nawet się do niego nie zbliżyliśmy. Nic nie dało napełnienie specjalnego pojemnika kocimiętką. Masażer powędkował z powrotem do pudełka.

Są też koty, które z przyjemnością korzystają z Kociego Centrum Masażu, co widać na powyższym filmie (reklama masażera). Na razie my wolimy inne zabawki, może Kocim Centrum zainteresujemy się jak będziemy starsi.

Obecnie za najlepszego masażystę uważamy naszego człowieka, uzbrojonego w różne szczotki a zwłaszcza rękawicę do szczotkowania i masowania. Rękawicą doskonale usuwa się obumarłe włosy i kurz z sierści. Masaż nią jest bardzo przyjemny. Jak widzimy, że człowiek ją zakłada szybko biegniemy i każdy z nas chce być pierwszy masowany. Nasz człowiek żałuje, że rękawice są tylko dla ludzi praworęcznych, bo mógłby nas masować równolegle. Nagrodą dla niego za masaż jest nasze bardzo głośne mruczenie z zadowolenia podczas masażu.

Niech Kot będzie z Wami

Set & Thot

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ W  SERWISIE SPOŁECZNOŚCIOWYM:


Cele naszego serwisu to: promowanie kota jako przyjaciela człowieka i zachęcanie do adopcji kotów, promowanie ich humanitarnego traktowania, otaczania ich opieką i niesienia pomocy kotom wolno żyjącym. Inne cele to: służenie poradami w zakresie pielęgnacji, żywienia, opieki weterynaryjnej. Opisujemy kocie zwyczaje, testujemyzabawki, żywność i akcesoria dla kotów.

 Jeżeli jesteś kotem, pomóż nam promować koty - napisz nam coś o sobie i o tym, jakie masz zwyczaje. Wyślij list na adres poczty elektronicznej kocie zdjęcie, dodamy Cię do galerii naszych przyjaciół. Jest nas tam już całkiem sporo - zobacz sam: www.kici-kici.pl/przyjaciele.