kot, kocie zwyczaje

koci świat


start > koci świat > Bodyguard

Bodyguard

Na ulicach chińskiego miasta Kunming, stolicy prowincji Yunnan, można spotkać jeżdżącego na owczarku alzackim Wangcai kota Mimi.

Pies i kot, którzy mieszkają z emerytowanym policjantem Xu JIn od dawna się przyjaźnią. Śpią i jedzą razem a także spędzają ze sobą każdą chwilę. Bardzo często wychodzą na spacery po mieście.

Na te spacery Xu Jin wkłada Wangcai okulary i taśmą z rzepami przypina do łapy telefon komórkowy. Zwierzęta przychylnie nastawione są do ludzi i często się zdarza, że pozują turystom do zdjęć.

Na pomysł jeżdżenia na psim grzbiecie wpadał Mimi. Kiedy Xu Jin zabierał Wancai na spacery Mmi była bardzo smutna Xu Jin kupił więc i dla niej smycz i zaczął ją także zabierać na spacery. Po jakimś czasie kotka wpadła na pomysł, że może się nie męczyć marszem a wygodnie sobie jeździć na psim grzbiecie. Wangcaią. nie tylko wozi Mimi ale także opiekuje się nią i jest jej obrońcą.

Przyjaźń tej cudownej pary jest kolejnym przykładem na to, że przyjaźń pomiędzy psem i kotem jest możliwa, i że zwierzęta tworzą własne wspólne rytuały i zasady przyjaźni .

Niech kot będzie z Wami

Set & Thot