g_plus.jpg   youtube.jpg   fb.jpg

Wieści od przyjaciół: Pusia ukrywa się w plecaku

Dostaliśmy maila od naszej przyjaciółki Pusi.

Pusia napisała: „No i stało się jak zobaczyłam mój transporter to wiedziałam już co się święci ....wizyta u weterynarza ...miau, miau ...Szybko ukryłam sie w plecaku myślałam, że tam mnie nie znajdą, ale próżne nadzieje miau, miau ... Czy te oczy mogą kłamać chyba nie miau, miau.. No w sumie nie było tak źle, ale i tak nie lubię weterynarzy, bo wszystko oglądają, sprawdzają tak jakbym była okazem muzealnym. Pozdrawiam mrucząco. Ale i tak będę się na panią i pana gniewać!”
Pusi dziękujemy za maila, jej ludzi serdecznie pozdrawiamy.

Set & Thot

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ W  SERWISIE SPOŁECZNOŚCIOWYM:


Cele naszego serwisu to: promowanie kota jako przyjaciela człowieka i zachęcanie do adopcji kotów, promowanie ich humanitarnego traktowania, otaczania ich opieką i niesienia pomocy kotom wolno żyjącym. Inne cele to: służenie poradami w zakresie pielęgnacji, żywienia, opieki weterynaryjnej. Opisujemy kocie zwyczaje, testujemyzabawki, żywność i akcesoria dla kotów.

 Jeżeli jesteś kotem, pomóż nam promować koty - napisz nam coś o sobie i o tym, jakie masz zwyczaje. Wyślij list na adres poczty elektronicznej kocie zdjęcie, dodamy Cię do galerii naszych przyjaciół. Jest nas tam już całkiem sporo - zobacz sam: www.kici-kici.pl/przyjaciele.