g_plus.jpg   youtube.jpg   fb.jpg

Nasi przyjaciele: Mail od Pusi

Nasza przyjaciółka Pusia bardzo tęskni za swoim człowiekiem, który wyjechał do sanatorium. Przytaczamy jej mail.

"Smutno mi miau miau... Moja pani spakowała walizkę i pojechała do sanatorium, nie bardzo rozumiem dlaczego, przecież to ja jestem jej najlepszą terapeutką. Jestem bardzo smutna i na razie śpię na jej poduszce żeby choć czuć jej zapach.”

PS
Człowiekowi Pusi dziękujemy za zdjęcie. Mmay nadzieję, że człowiek Pusi szybko wróci i Pusia przestanie tęsknić.

Jeśli masz kota a nie jest on jeszcze naszym przyjacielem napisz nam parę słów o nim i załącz zdjęcia. Serdecznie zapraszamy. Jeśli jesteś naszym kocim przyjacielem i zdarzyło się w Twoim życiu coś ciekawego lub chcesz pokazać nowe zdjęcia. czekamy na newsy.

Niech kot będzie z Tobą

Set & Thot

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ W  SERWISIE SPOŁECZNOŚCIOWYM:


Cele naszego serwisu to: promowanie kota jako przyjaciela człowieka i zachęcanie do adopcji kotów, promowanie ich humanitarnego traktowania, otaczania ich opieką i niesienia pomocy kotom wolno żyjącym. Inne cele to: służenie poradami w zakresie pielęgnacji, żywienia, opieki weterynaryjnej. Opisujemy kocie zwyczaje, testujemyzabawki, żywność i akcesoria dla kotów.

 Jeżeli jesteś kotem, pomóż nam promować koty - napisz nam coś o sobie i o tym, jakie masz zwyczaje. Wyślij list na adres poczty elektronicznej kocie zdjęcie, dodamy Cię do galerii naszych przyjaciół. Jest nas tam już całkiem sporo - zobacz sam: www.kici-kici.pl/przyjaciele.