g_plus.jpg   youtube.jpg   fb.jpg

Nasi przyjaciele: Koty z Gangu Olki

Jesteśmy z Rypina i tworzymy Gang Olki. Jest nas pięcioro: Sara, Frania, Bronia, Magda i Antek. Chociaż jesteśmy Gangiem, to w rzeczywistości jesteśmy bardzo grzeczni i spokojni. W domu mieszka tylko Sara, pozostała czwórka mieszka w specjalnie przygotowanym dla niej domku. Żałujemy, że nie możemy mieszkać w domu ale Sara nie toleruje innych kotów.

Gangowi Olki : Antkowi, Frani, Broni, Magdzie i Sarze dziękujemy za dołączenie do grona naszych przyjaciół. Ich człowieka a zarazem Matkę Chrzestną Gangu Olkę pozdrawiamy mrucząco.

Set & Thot

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ W  SERWISIE SPOŁECZNOŚCIOWYM:


Cele naszego serwisu to: promowanie kota jako przyjaciela człowieka i zachęcanie do adopcji kotów, promowanie ich humanitarnego traktowania, otaczania ich opieką i niesienia pomocy kotom wolno żyjącym. Inne cele to: służenie poradami w zakresie pielęgnacji, żywienia, opieki weterynaryjnej. Opisujemy kocie zwyczaje, testujemyzabawki, żywność i akcesoria dla kotów.

 Jeżeli jesteś kotem, pomóż nam promować koty - napisz nam coś o sobie i o tym, jakie masz zwyczaje. Wyślij list na adres poczty elektronicznej kocie zdjęcie, dodamy Cię do galerii naszych przyjaciół. Jest nas tam już całkiem sporo - zobacz sam: www.kici-kici.pl/przyjaciele.