kot, kocie zwyczaje

przyjaciele


start > przyjaciele > Poznajcie naszych nowych przyjaciół Isię i Miśka

Poznajcie naszych nowych przyjaciół Isię i Miśka

Od Isi, której ludzka mamą została mama naszej niezapomnianej przyjaciółki Pusi, która odeszła za Tęczowy Most dostaliśmy e-maila, który nas bardzo ucieszył, ponieważ zyskaliśmy nowych przyjaciół. Poniżej e- mail, który otrzymaliśmy.

„Zupełnie nie wiem dlaczego ale nagle stałam się bezdomną kotką .Chodziłam po nieznanym mi miejscu i wzywałam pomocy .Miałam szczęście bo przechodziła akurat pani G. Była bardzo smutna ale powiedziała chodź do mnie do domu dostaniesz coś do jedzenia i picia . No i tak znalazłam nowy dom!

A był najwyższy czas bo spodziewałam się potomstwa ! Potem dowiedziałam się że niedawno za Tęczowy most kotka Pusia i dlatego pani G. była taka smutna. W tym domu mieszkał też pan R. i bardzo się ucieszył że u nich zamieszkałam.

Gdy urodził się kotek pan R. zrobił sam wspaniały drapak abyśmy mogli się na nim bawić . Wiem ,że Pusi nie zastąpię ale chciałabym razem z moim małym łobuzem zostać waszą przyjaciółką. Niech kot będzie z Wami.”

Mrucząco witamy naszych nowych ślicznych przyjaciół. Niech Kot będzie z Wami ! Pozdrawiamy serdecznie Panią G i Pana R, Isia i Misiek mają szczęście, że mają takich wspaniałych opiekunów.