kot, kocie zwyczaje

przyjaciele


start > przyjaciele > Nasi przyjaciele: Honza II

Nasi przyjaciele: Honza II

Do grona naszych przyjaciół dołączył uroczy pięciomiesięczny rudy Honza. Honza nosi imię po swoim poprzedniku, który zaginął. Dołączył do rodziny, w której są już dwie kotki Amelka i Kleopatra oraz pies Filipek bardzo przyjazny dla kotów.

Człowiek Honzy żartuje, że nie wiadomo czy Honza jest Polakiem ponieważ urodził się w przygranicznych Chałupkach skąd został przywieziony do swojej nowej rodziny mieszkającej w Pszczynie. Honza szybko zaprzyjaźnił się z psem Filipkiem. Z Amellką i Kleopatrą żyje w zgodzie ale, jak na razie dziewczyny traktują go z dystansem.

Honza od razu w swoim domu poczuł się, jak u siebie. Szybko nauczył się sam, jak z domu można wyjść do ogrodu. W ogrodzie najbardziej podobają mu się drzewa, na które się wspina. Uwielbia pomagać swojemu człowiekowi we wszystkich pracach domowych (zwłaszcza w szyciu) i jak to mały kociak szaleje po całym domu.

PS
Człowiekowi Honzy, Amelki, Kleopatry i Filipka dziękujemy za zdjęcia. Zachęcamy wszystkich, którzy nie mają kota do adopcji. Jeśli masz kota a nie jest on jeszcze naszym przyjacielem napisz nam parę słów o nim i załącz zdjęcia. Serdecznie zapraszamy. Jeśli jesteś naszym kocim przyjacielem i zdarzyło się w Twoim życiu coś ciekawego lub chcesz pokazać nowe zdjęcia czekamy na newsy.

Niech kot będzie z Tobą

et & Thot