kot, kocie zwyczaje

przyjaciele


start > przyjaciele > Gościnny dom dla kotów

Gościnny dom dla kotów

Panią Hanię mieszkającą nad malowniczym jeziorem odwiedzają koty. Każdy koci gość może liczyć na miseczkę jedzenia i miseczkę wody do picia. Wieść o gościnnej Pani Hani, która mówi o sobie „kocia ciocia” chyba, szybko się rozniosła wśród okolicznych kotów ponieważ na kolację wpadają nowi koci goście.

Pierwszy to przyjazne miejsce dla kotów odkrył szary piękny kot. Drugi zaczął przychodzić sympatyczny pręgowany kociak. Wśród gości wpadających na kolację jest też czarny i rudo-biały kot ale nowi goście, jeszcze nie oswoili się na tyle aby zrobić im zdjęcie.

Pani Hani dziękujemy za zdjęcia swoich gości. Jeśli Twoją posesję odwiedzają koty nakarm je i poczęstuj miseczką wody. Nie karm kota resztami ze swojego stołu. Kup kocią karmę (na przykład w Rossmanie tacka karmy Winston kosztuje 1 zł, karma ta jest znacznie bardziej wartościowa nić reklamowany dużo droższy Whiskas), możesz dać też kocim gościom mięso drobiowe lub wołowe. Dla Ciebie to niewielki wydatek a dla kota, zwłaszcza zimą, to gest, który pomaga mu przeżyć. Dokarmiając koty nie zapominaj o tym aby miały wodę.

Niech kot będzie z Tobą

Set & Thot