Dziesiąte urodziny Seta

10 maja 2023 Set obchodził 10 urodziny.

W dzień urodzin Seta wystrojeni w muszki zjedliśmy na śniadanie małe torciki z naszej ulubionej mokrej karmy oblanej kremem z Miamora i udekorowane przysmakami Cosma. Na torcie Seta była symboliczna świeczka– koci kabanos.

W prezencie urodzinowym jubilat dostał, wcześniej modułowe kartony, które były naszym wspólnym prezentem. Nasz człowiek bardzo się cieszy, że zrobił nam taki prezent ponieważ bardzo lubimy nasz modułowy zamek i chętnie z niego korzystamy. Na urodziny Seta też dostaliśmy wspólny prezent – drapak. Drapak jest bardzo podobny do tego, który człowiek kupił nam jakieś dwa lata temu. Dobrze nam służył ale tydzień temu pękła jego podstawa a i nogi drapaka wymagały kosmetyki – okręcenia nowym sznurkiem, Wprawdzie sznur do wymiany został już kupiony ale człowiek stwierdził, że lepiej sprezentować nam nowy drapak niż szukać stolarza (nie jest to łatwe zadanie), który zrobi podstawę drapaka a okręcanie metrowych nóg drapaka do przyjemności też nie należy. Drapak jest prosty – ma jedną platformą do leżenia. Jego zaletą są wspomniane metrowe nogi – możemy go drapać stojąc, co my (i inne koty) bardzo lubią.

Oprócz wspólnego drapaka Set dostał ulubione przysmaki i poduszeczki z korzeniem waleriany. Ponieważ Set dostał dwie poduszeczki w zestawie, jedną sobie przywłaszczyłem. Na szczęście Set nie protestował. Człowiek miał dla nas więcej czasu więc świetnie się bawiliśmy. 

Po złożeniu prezentu przyszedł czas na jego wypróbowanie i odpoczynek – bardzo się zmęczyliśmy pomagając człowiekowi skręcić drapak.

Niech kot będzie z Tobą
Thot

PS
Pamiętaj, że Twój przyjaciel kot jest członkiem rodziny i tak jak inni jej członkowie ma prawo do imprezy urodzinowej.