g_plus.jpg   youtube.jpg   fb.jpg

INNE ARTYKUŁY W DZIALE
"KOTY I LUDZIE":

Hiroki Sugimoto - opiekun kotów bezdomnych i ich fotograf

Postanowiliśmy pokazać fotografie kotów naszego przyjaciela ze społeczności LOL KOTY Hiroki Sugimito. Hiroki mieszka w japońskiej Osace i opiekuje się bezdomnymi kotami. Wszystkie zamieszczone fotografie pochodzą z profilu Hiroki Sugimoto na G+

Grupę podopiecznych Hiroki tworzy spora kocia gromada ale on je wszystkie doskonale zna i nie tylko dokarmia je ale także w razie choroby pielęgnuje i zapewnia opiekę medyczną. Hiroki bardzo kocha swoich podopiecznych i uwiecznia ich na fotografiach. W imieniu wszystkich kotów, którymi się opiekuje dziękujemy Hiroki Sugimoto za ogromne serce i wrażliwość na kocią niedolę.

Oprócz kotów Hiroki Sugimoto fotografuje też naturę.

Jeśli ktoś chce zobaczyć więcej zdjęć kotów i natury autorstwa Hiroki Sugimoto niech odwiedzi jego stronę https://plus.google.com/107223570704049438395/posts.

To budujące, że są tacy ludzie jaki Hirok Sugimotoi. Pamiętajcie prosimy żeby pomagać bezdomnym kotom jeśli takie żyją gdzieś obok Was. Jeśli sami nie możecie powiadomcie UM lub Straż Miejską o potrzebujących pomocy kotach. Jak można pomóc bezdomnym kotom napisaliśmy tutaj: 

http://www.kici-kici.pl/zwyczaje/koty-wolno-zyjace/

Jeśli znacie kogoś, kto pomaga kotom i chcecie o nim napisać wyślijcie do nas maila. A może sami pomagacie. Chętnie o tym napiszemy.

Niech kot będzie z Wami

Set & Thot

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ W  SERWISIE SPOŁECZNOŚCIOWYM:


Cele naszego serwisu to: promowanie kota jako przyjaciela człowieka i zachęcanie do adopcji kotów, promowanie ich humanitarnego traktowania, otaczania ich opieką i niesienia pomocy kotom wolno żyjącym. Inne cele to: służenie poradami w zakresie pielęgnacji, żywienia, opieki weterynaryjnej. Opisujemy kocie zwyczaje, testujemyzabawki, żywność i akcesoria dla kotów.

 Jeżeli jesteś kotem, pomóż nam promować koty - napisz nam coś o sobie i o tym, jakie masz zwyczaje. Wyślij list na adres poczty elektronicznej kocie zdjęcie, dodamy Cię do galerii naszych przyjaciół. Jest nas tam już całkiem sporo - zobacz sam: www.kici-kici.pl/przyjaciele.